Učit angličtinu na Maltě

INTERNATIONAL HOUSE Malta Domovská stránka webu

Chcete-li se učit angličtinu na Maltě, INTERNATIONAL HOUSE na ostrově Gozo v maltském souostroví nabízí širokou škálu kurzů, které splní potřeby studentů. Provozujeme tři oddělená střediska. Středisko pro DOSPĚLÉ studující (od 18 let) se nachází ve městě St. Julian‘s a kompletní program se vším v ceně určený pro MLADÉ ŽÁKY sídlí v letovisku Paradise Bay na Maltě. Na GOZU vám nabízíme možnost bydlet a učit se se svým učitelem.

Naše dveře jsou otevřeny studenům se všech čtyř koutů světa, a protože jsme malá škola, každý student se u nás může cítit výjimečný. Kromě jiných služeb nabízí INTERNATIONAL HOUSE Malta následující:

  • První den vyzvednutí zdarma a bezplatnou 30minutovou lekci v našem maltském středisku pro dospělé.
  • Dvě aktivity denně v programu střediska pro mladé žáky. Naši mladší studenti se tak mohou učit angličtinu na Maltě živou a zábavnou metodou.
  • Program Teacher Homestay na Gozu nabízí možnost absolvovat lekce, kdy chcete.
  • V našich třech střediscích se studenti mohou učit angličtinu na Maltě se spolužáky, kteří přemýšlí podobně.

Jsme členem mezinárodní sítě jazykových škol INTERNATIONAL HOUSE WORLD ORGANISATION (60 výuky) a maltské federace organizací pro výuku angličtiny FELTOM, a tak si naši klienti mohou být jisti službami nejvyšší kvality. Naši učitelé jsou certifikovaní podle mezinárodně uznávaných kvalifikací a my zajišťujeme, aby výuka probíhala na nejvyšší úrovni.

INTERNATIONAL HOUSE St. Julian’s na Maltě (od 18 let)

Středisko výuky dospělých se nachází jen 5 minut pěšky od centra města St. Julian’s (Paceville), hlavního centra zábavy na Maltě. V pěší vzdálenosti od školy nabízíme řadu možností ubytování. Ve škole INTERNATIONAL HOUSE chápeme, že studenti hledají víc než jen výuku ve třídě. Proto zařizujeme také převozy z letiště a organizujeme volnočasové aktivity, aby se studenti mohli učit angličtinu na Maltě zábavnou cestou.

Internátní program pro děti (9–12 let) a pro mládež (13–16 let) školy INTERNATIONAL HOUSE na Maltě

INTERNATIONAL HOUSE Malta nabízí také středisko pro mladé žáky, kam mohou chodit mladší (10–13 let) a starší žáci (14–16 let); studenti, kteří se také chtějí učit angličtinu na Maltě. Středisko nabízí internátní balíčky se vším v ceně. Bydlí se v moderním hotelu a standardní výuka školy INTERNATIONAL HOUSE probíhá v bezpečném prostředí přímo v letovisku. Stojí také daleko od všech rušivých elementů, a tak se studenti mohou angličtinu učit v klidu a tichu. Centrum se nachází na jednom z nejmalebnějších míst na Maltě. Součástí nabídky je kompletní volnočasový program, takže se naši mladí studenti mohou učit angličtinu na Maltě a přitom se bavit.


Více fotografií: https://www.ihmalta.com/photo/

Ve všech kurzech a službách, které nabízíme, se odráží neklamná známka naší školy – efektivita, výkonnost a skutečnost, že zákazník je na prvním místě. Se školou INTERNATIONAL HOUSE nedocházíte jen na lekce angličtiny, ale sbíráte nezapomenutelné zážitky. Ve škole INTERNATIONAL HOUSE Malta se můžete učit angličtinu na Maltě (stylově)!