Naukę języka angielskiego na Malcie

INTERNATIONAL HOUSE Malta strona główna

Jeżeli chcesz podjąć naukę języka angielskiego na Malcie, nasza szkoła INTERNATIONAL HOUSE Malta oferuje szeroki wachlarz kursów dopasowanych do potrzeb uczniów w trzech różnych lokalizacjach z główną siedzibą w St. Julian’s, gdzie prowadzone są zajęcia dla DOROSŁYCH (18+), w ośrodku wypoczynkowym Paradise Bay, w którym odbywa się program all-inclusive dla MŁODZIEŻY.

Gościmy uczniów ze wszystkich stron świata, a ponieważ nasza szkoła nie jest duża, kursanci czują się w niej wyjątkowo. INTERNATIONAL HOUSE Malta pośród innych usług oferuje:

  • bezpłatny transport z lotniska oraz darmowe 30-minutowe konsultacje z nauczycielem w naszym centrum dla dorosłych na Malcie
  • 2 zajęcia pozalekcyjne dziennie w ramach programu dla młodzieży, co pozwala na naukę języka angielskiego na Malcie w sposób aktywny
  • program oferujący naukę i mieszkanie u nauczyciela, dający elastyczność w wyborze terminu zajęć
  • 3 różne lokalizacje umożliwiające naukę języka angielskiego na Malcie w towarzystwie osób o podobnych upodobaniach.

Jako członek międzynarodowej sieci szkół INTERNATIONAL HOUSE WORLD ORGANISATION (60 lat doświadczenia w nauczaniu) oraz organizacji FELTOM gwarantujemy naszym klientom usługi najwyższej jakości. Nasi nauczyciele posiadają certyfikaty, które są powszechnie cenione na całym świecie, a my dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom nauczania.

Szkoła INTERNATIONAL HOUSE w St. Julian’s na Malcie (dla osób od 18 lat)

Ośrodek nauczania dla dorosłych znajduje się tylko 5 minut drogi od centrum St.Julian’s (Paceville) i jego atrakcji. Zapewniamy różnego rodzaju zakwaterowanie w najbliższym otoczeniu szkoły. Dodatkowo w INTERNATIONAL HOUSE rozumiemy potrzebę zdobywania doświadczenia również poza murami szkoły. Z tego powodu organizujemy transport z lotniska oraz zajęcia rekreacyjne w czasie wolnym, umożliwiając tym samym naukę języka angielskiego na Malcie w atrakcyjny sposób.

Programy dla młodszych uczniów w wieku 9-12 lat i nieco starszych, w wieku 13-16 lat w INTERNATIONAL HOUSE na Malcie wraz z zakwaterowaniem

INTERNATIONAL HOUSE Malta oferuje także programy dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 10-13 lat oraz 14-16 lat zainteresowanych nauką języka angielskiego na Malcie. Jest to program typu all-inclusive z zakwaterowaniem w ośrodku wypoczynkowym i zajęciami językowymi prowadzonymi przez INTERNATIONAL HOUSE w bezpiecznym otoczeniu na terenie tego samego ośrodka. Szkoła usytuowana jest z dala od centrum rozrywki, co umożliwia naukę języka angielskiego w ciszy i spokoju. Ponadto szkoła położona jest w jednym z najbardziej malowniczych miejsc na Malcie. W połączeniu z bogatym programem rozrywek gwarantujemy naszym młodym uczniom doskonałą możliwość nauki języka angielskiego na Malcie i jednocześnie świetną zabawę.


Więcej zdjęć: http://www.facebook.com/pg/ihyounglearners/photos/

Gwarantujemy skuteczność naszych kursów i związanych z nimi usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. W INTERNATIONAL HOUSE nie tylko bierzesz udział w zajęciach języka angielskiego, ale też doświadczasz wspaniałych przeżyć. Podejmij zatem naukę języka angielskiego na Malcie (we wspaniałym stylu) razem z INTERNATIONAL HOUSE Malta!