Malta’da Dil Eğitimi

IH MALTA Internet sitesi giriş sayfası

Eğer Malta’da Dil Eğitimi almak istiyorsanız, INTERNATIONAL HOUSE Malta öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayan çok kapsamlı kurs imkânları sunmaktadır. St.Julian’s YETİŞKİN öğrenciler (18+) merkezinde üç ayrı faaliyet ve Malta, Paradise Bay’de her şeyin dahil olduğu bir GENÇ ÖĞRENCİLER programı yürütmekteyiz.

Dünyanın dört bir yanından öğrenciler karşılamakta ve küçük faaliyetlerimizle her öğrencinin kendisini eşsiz hissetmesini sağlıyoruz. Diğer hizmetlerin yanı sıra INTERNATIONAL HOUSE Malta:

  • İlk gün için ücretsiz servis hizmeti ve Malta Yetişkin merkezimizde 30 dakikalık bir eğitim,
  • Genç Öğrenciler merkezi programımızda günde 2 aktivite sunulmaktadır. Böylelikle genç öğrencilerimiz eğlenceli bir şekilde Malta’da Dil Eğitimi almaktadır.
  • Üç faaliyet, öğrencilerin kendileriyle kafa dengi öğrencilerle birlikte Malta’da Dil Eğitimi almalarını sağlar.

INTERNATIONAL HOUSE DÜNYA KURUMU (60 yıllık öğretim deneyimi) ve FELTOM üyesi olarak, müşterilerimize en yüksek kalite hizmet garantisi vermekteyiz. Uluslararası olarak tanınan nitelik sertifikalarına sahip olan öğretmenlerimizin en yüksek standartlarda öğretim yaptıklarından her daim eminiz.

INTERNATIONAL HOUSE St.Julian’s okulu, Malta (18+)

Yetişkin merkezimiz Malta’nın ana merkezi olan St.Julian’s (Paceville)’dan yalnızca 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okula yürüme mesafesi içerisinde birtakım konaklama seçenekleri sunmaktayız. INTERNATIONAL HOUSE’da öğrencilerin okul ortamının ötesinde bir beklentilerinin olduğunun farkındayız. Bu nedenle, aynı zamanda hava limanı transferleri ve boş vakit faaliyetleri de düzenliyor, Malta’da Dil Eğitimi almayı öğrenci için eğlenceli bir hale getiriyoruz.

INTERNATIONAL HOUSE 9 – 12 yaş & 13 – 16 yaş, Yerleş im Programı, Malta

INTERNATIONAL HOUSE Malta aynı zamanda Malta’da Dil Eğitimi almak isteyen Çocuklar (10-13 yaş) ve Gençler (14-16 yaş) için Genç Öğrenciler Merkezi sunmaktadır. Bu merkez, bir kıyı otelinde güvenli ve korunaklı bir çevrede INTERNATIONAL HOUSE standardında eğitim verilen, her şeyin otel içerisinde dâhil olduğu bir konaklama paketi sunmaktadır. Dikkatlerin dağılabileceği herhangi bir etkenden uzak bir bölgede olması sayesinde de öğrenciler sükunet ve sakinlik içerisinde İngilizce öğrenebilirler. Merkez, Malta’nın en canlı alanlarından birinde yer almaktadır. Eksiksiz bir boş vakit aktivite programıyla birleştirildiğinde, genç öğrencilerimiz Malta’da Dil Eğitimi alırken, aynı zamanda eğlenebilmektedir.


Daha fazla fotoğraf: https://www.ihmalta.com/photo/

Tüm kurslarımızı ve ilgili hizmetlerimizi kendimi insiyatifimizle ve müşteri odaklı yaklaşımımızla sunuyoruz. INTERNATIONAL HOUSE ile yalnızca İngilizce derslerine katılmayacak, hatıralar da yaratacaksınız. INTERNATIONAL HOUSE Malta ile Malta’da Dil Eğitimi(birinci sınıf) alın!